Hakkımızda

Gurme Garden Hakkında

Çiçek gibi masalar arasında Gurme Garden Düğün Salonları ayrıcalığı ile gözlerinizdeki mutluluk şık bir salona yayılacak! Başladığımız günden bu yana tek amacımız sizlerin memnuniyeti. Bu memnuniyeti yaşatmak için profesyonel kadromuz ile kendimizi sürekli yeniliyor ve dinamik tutuyoruz. Ekibimiz birbiriyle koordineli çalışan kocaman bir ekip; size kapılarını açacak ve mutlu bir hayatın da kapısını aralayacak.

Böylesi bir gecede öyle hoş sürprizler sizi bekliyor ki! Konfeti gösterileri, özel danslar, yöresel oyunlar, canlı performans sergileyecek sanatçımız ve dahası sizlerle olacak. Tüm bunlara, uygun fiyata sahip olacak ve her keseye hitap ettiğimizi anlayacaksınız. Gurme Garden ailesi sizlere şehrin merkezinde bir peri masalı yaşatacak. Şehir keşmekeşi, betonlaşmış sokaklardan bunalanların, düğününü farklı bir ortamda gerçekleştirmek isteyenlerin tek adresi Gurme Garden Düğün Salonları sizleri de bu şahane ekiple buluşturmak istiyor.

Gurme Garden Düğün Salonları Kaç Kişilik Hizmet Vermekte?

Üç bahçe ve bir kapalı salon bulunan alanımızda maksimum 1200 kişilik davetler organize edilmekte. Sizlerle buluşarak hayalinizdeki organizasyonu öğreniyor ve hava koşulları, konuk sayısı gibi parametreleri göz önünde bulundurarak organizasyon hazırlığına başlıyoruz. Yaz aylarında kapalı alan olmasın burcu burcu kokan çiçekler ile içimiz açılsın derseniz bahçelerimizin kapıları sizlere açılacaktır. Bu bahçelerde sümbüller, zambaklar, orkideler sizlerle buluşacak ve adeta bir görsel şölene dönüşecek. Masa üzerlerindeki kır düğününe uygun fanus içerisinde yüzen mumlar bu ortamı daha da doğallaştıracak. Masa ve sandalye kenarlarına ise konsepte uygun tüller bağlanarak masalar daha da renklenecek. Masaları iki yana bölen geniş koridor ise kocaman bir sahneye açılıyor. Sahnemiz bahçemizin her yanından görülebilecek şekilde konumlandırılmış. Sahne yine kır düğünü konsepti olan tüller ile süslenecek ve sahne üzerindeki spotlar gelin ve damadımızın ışığına ışık katacaktır.

Yemekli organizasyon planlamak isteyen konuklarımız için işini aşkla yapan şeflerimiz muazzam menüler hazırlayacak ve düğün tadımında sizlerin beğenisine sunacak. Et veya tavuk olmak üzere iki çeşit menü seçeneği sunulacak. Menüye onay verildikten sonra düğün gününde şık suplalar üzerinde sizlere servis edilecek. Düğün yemeği kötü olur karmaşık olur demeyin! Bizlerin bu alandaki tecrübeleri sizlerin ön yargılarını tamamen yıkacak.
Hizmetlerimiz düğün organizasyonlarıyla da sınırlı değil elbette. Nişan, kına, söz, sünnet ve diğer özel toplantılarınız için istediğiniz konsept renkleri oluşturuyor; organizasyon sorumlumuzun ve diğer tüm ekibimizin yardımlarıyla bu nadide anlarda sizlerle buluşuyoruz.

Gurme Garden Düğün Salonları Nerededir? Gurme Garden Düğün Salonlarına Nasıl Gidilir?

İzmir’in Balçova bölgesinde bulunan salonumuza özel aracınızla ulaşmak isterseniz Mustafa Kemal Sahil Bulvarı üzerinden veya D300, D550 karayolunu kullanarak mutluluğa ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız ise Agora AVM yakınında bulunan salonumuza otobüs veya metro hattıyla ulaşabilirsiniz. Optimum Outlet tarafından da kolayca gelebileceğiniz bu harika salon ulaşımda da sizlere kolaylık sağlıyor.

Gurme Garden Özellikleri

Açık Alan Kapasitesi (Kırçiçeği Bahçe): 350
Açık Alan Kapasitesi (Kardelen Bahçe): 550-750
Açık Alan Kapasitesi (Kamelya Bahçe): 1000-1200
Kapalı Alan Kapasitesi: 500-700
Yemekli Kapasitesi: 1.500-2.000
Kokteyl Kapasitesi: 1.500-2.000
Otopark Kapasitesi: 750-1.000
İzin Verilen Dış Hizmetler: Organizasyon Firması
Mekan Özellikleri: Açık Mekan, Kapalı Mekan, Kolonsuz Salon, Çim Alan
Manzara: Deniz, Kır, Bahçe, Şehir
Lokasyon: Şehir Merkezi, Şehre Yakın, Kırsal Alan, Ormanlık Alan
Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, Engelli Girişi, Vale,, Menüde Değişiklik İmkanı, Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Organizasyon Türleri: Bayi Toplantısı, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Sünnet Düğünü, Kına
Nasıl Gidilir?: toplu ulaşım vardır 386 nolu belediye otobüsü